Menu
Do e-shopu

Bouldering

Jen několik extrémně náročných kroků – pár metrů, kvůli kterým je člověk schopný vracet se zas a znova pod ten samý balvan a donekonečna hledat to správné propojení pohybů. Možná i proto potřebuješ bouldermatku, do které nejen že můžeš padat pořád dokola, ale která se taky dobře nosí.

Crash Pads

Na naše bouldermatky jsme opravdu hrdí. S jejich výrobou jsme začali jako jedni z prvních na světě a od té doby jsme doladili každý detail – chlopeň, která skryje ramenní popruhy, když matrace leží na zemi, vnitřní kapsu na lezečky a maglajz pytlík a samozřejmě odolné materiály a pěnu s perfektní absorpcí nárazů.
Bouldermatky Metolius Crash Pads
Kartáčky na stěnu Metolius Razorback Boars Hair Brush

Boar's Hair Brush

Taky tě rozčiluje, jak brzy se začnou kartáčku obrušovat přední chlupy? Nás taky. Proto má tento kartáček z kančích chlupů přední štětiny o kus delší.
Metolius pytlíky na maglajz Chalk Bag

Chalk Bags

Naše maglajz pytlíky jsou odrazem kultury amerického lezení. Yosemite, Smith Rock, Grand Tetons – bouldering, sportovní milníky, ikonické big wally.
od 699 Kč
Metolius Eco Ball

Eco Ball

Žádné stopy magnézia na skále – je to možné? Rozhodně! Eco Ball jsme vyvinuli s organizací Access Fund, která lezecké oblasti nejen udržuje, ale také ochraňuje.
129 Kč
Metolius maglajz Super Chalk

Super Chalk

Bílý zázrak! Jemný prášek, který díky speciálnímu složení i při malém množství na rukou skvěle absorbuje vlhkost. Právě proto s ním lezou závodníci světového poháru a stal se z něj nejprodávanější maglajz v Americe.
od 129 Kč
Nebuď ovce. 
Buď Metolius
Sleduj Facebook
crossmenuchevron-down