Menu
Do e-shopu

Trénink

Posilovací desky, balkny, hangboardy – říkej tomu, jak chceš. Důležité je, že tvoje síla poroste a chyty v cruxu ti najednou přijdou větší. Byli jsme vůbec první americká firma, která začala lezecké posilovací desky vyrábět. A dnes není na světě nikdo, kdo by prodával více tréninkových pomůcek než my.

Wood Grips

Tohle není jenom posilovací deska – žádná garážovka. Je to taky umělecké dílo, které se na zdi bude vyjímat lépe než kdejaký lezecký plakát. Na tvaru dírek jsme pracovali opravdu dlouho a jejich přívětivost tvoje prsty poznají na první dotek.
Posilovací deska Metolius Woodgrips
Posilovač prstů Metolius GripSaver

Gripsaver Plus

Mačkej a napínej. Společně s lékaři jsme vyvinuli tuto pomůcku, která ti pomůže prsty, zápěstí a předloktí nejen posílit, ale také je chránit před zraněním.
630 Kč
Přenosné tréninkové pomůcky Metolius Rock Rings

Rock Rings 3D

Základní stavebnice síly – přenosné pomůcky, které zavěsíš i na dětském hřišti. Jednobodové uchycení navíc umožňuje rotaci kloubů a snižuje riziko zranění.
1 249 Kč
Posilovací deska Metolius Project

Project

Tato tréninková deska není náročná na peněženku, ale tvé tělo potrápí parádně. Tvar širokého oblouku předchází zranění a jemná textura je baladou pro kůži.
1 729 Kč
Posilovací deska Metolius Contact Board

Contact

Tréninková deska, na které máš při tréninku k dispozici hned jedenáct možností úchopu – od dírek pro dva, tři a čtyři prsty, přes obliny až po šikminy na stisk.
2 799 Kč
Posilovací deska Metolius Simulator

Simulator

Nejprodávanější tréninkovou deskou na světě se nestala jen tak. Uspořádání chytů do širokého oblouku předchází zranění a jemná textura je šetrná ke kůži.
2 799 Kč
Tréninkové pomůcky Metolius Wood Rock King

Wood Rock King

To je síla! S těmihle „kapesními“ tréninkovými pomůckami se můžeš zavěsit naprosto kdekoliv. A jejich volné otáčení navíc snižuje riziko poranění kloubů.
1 499 Kč
Přenosná tréninková deska Metolius Light Rail

Light Rail

Dostaň své prsty do varu. Tuhle přenosnou tréninkovou desku pověsíš i na větev a díky oboustrannému designu můžeš vystřídat čtyři různé úchopy.
1 099 Kč
Nebuď ovce. 
Buď Metolius
Sleduj Facebook
crossmenuchevron-down