Menu
Do e-shopu

Tradiční lezení

Strach, obavy, nejistota – normální lidi se tomu snaží vyhnout. Ale koneckonců, nejsou právě tyhle pocity důvodem, proč se znovu a znovu vracíme pod skálu a pokoušíme se ji vylézt tím nejčistším možným způsobem? Možná nás fascinuje to, co jiné odrazuje. Možná je to naše droga.

Ultralight Master Cam

Tihle kámoši vymetou každou díru. Kompletují se ručně přímo v Oregonu a díky provedení s jedním flexibilním nosníkem skvěle drží, kamkoliv a jakkoliv je strčíš. Jsou fakticky lehké a barevné body na vačkách ti hned prozradí, jestli máš friend bezpečně založený.
Friendy Metolius Ultralight Master Cam
Metolius pytlíky na maglajz Chalk Bag

Chalk Bags

Naše maglajz pytlíky jsou odrazem kultury amerického lezení. Yosemite, Smith Rock, Grand Tetons – bouldering, sportovní milníky, ikonické big wally.
od 699 Kč
Metolius Eco Ball

Eco Ball

Žádné stopy magnézia na skále – je to možné? Rozhodně! Eco Ball jsme vyvinuli s organizací Access Fund, která lezecké oblasti nejen udržuje, ale také ochraňuje.
129 Kč
Metolius maglajz Super Chalk

Super Chalk

Bílý zázrak! Jemný prášek, který díky speciálnímu složení i při malém množství na rukou skvěle absorbuje vlhkost. Právě proto s ním lezou závodníci světového poháru a stal se z něj nejprodávanější maglajz v Americe.
od 129 Kč
Smyčka Metolius Personal Anchor

Personal Anchor

Do některých smyček si sedneš jen jednou. Proto jsme tuto daisy chain ušili ze samostatných ok, z nichž každé má nosnost 22 kN. A vytvoříš z ní i super štand.
1 249 Kč
Metolius tejpka Climbing Tape

Climbing Tape

Nezbytná součást tvého lezeckého báglu – tejpka, která drží. Americké spáry ji pořádně prověřily, a tak si s ní můžeš třeba i zalepit bundu nebo opravit výfuk.
139 Kč
Vak na lano Metolius Ropemaster

Ropemaster HC

Žádný vak na lano se na světě neprodává víc než tento. Plachta ti usnadní balení, díky dvěma okům se lano nikdy nezamotá a hliníkové přezky jsou nerozbitné.
1 199 Kč
Expreska se šroubovacími karabinami Metolius Locking Anchor Draw

Locking Anchor Draw

Chceš mít jistotu? Expresku se šroubovacími karabinami použiješ i jako vratný bod při jištění na rybu. Karabiny se navíc nemohou přetočit a zatížit mimo osu.
1 099 Kč
Vklíněnce Metolius Curve Nuts

Curve Nut

Každý gram se počítá. Tyto vklíněnce jsou o dobrých 30 % lehčí než konkurenční. Díky asymetrickému tvaru se krásně usadí ve spáře a skrz otvor uvidíš, jestli se ti podařilo založit správně.
Nebuď ovce. 
Buď Metolius
Sleduj Facebook
crossmenuchevron-down