Menu
Do e-shopu

Sportovní lezení

Číslo do deníčku, estetika pohybů, prostá radost? Ať už lezeš z jakéhokoliv důvodu, i tobě se potí ruce – a dost možná už při pouhém pomyšlení na skály. Před dvaceti lety jsme se rozhodli vyrobit to nejlepší možné magnézium – a stalo se z něj jedno z nejoblíbenějších na světě.

Super Chalk

Bílý zázrak! Jemný prášek, který díky speciálnímu složení i při malém množství na rukou skvěle absorbuje vlhkost. Právě proto s ním lezou závodníci světového poháru a stal se z něj nejprodávanější maglajz v Americe.
Metolius maglajz Super Chalk
Expreska Metolius Inferno To Go Quickdraw

Inferno Go To Quickdraw

Možná ti taky nevyhovují všelijaké ty pidi karabiny. Na těchto expreskách najdeš pořádné drátěné karabiny se širokým vstupem a větší prohlubní pro lano.
Metolius podložka Floor mat

Floor Mat

Než to tam pošleš, utři si lezečky. Pod skálou se může povalovat ledasco, proto začni svou cestu vzhůru z tohoto koberečku s voděodolným spodkem.
319 Kč
Metolius brýle Upshot Belay

Upshot Belay Glasses

Je tady ještě někdo, koho z jištění bolí za krkem? Jistící brýle jsou jako periskop – koukáš před sebe, vidíš nahoru. A pasují také na sluneční a dioptrické brýle.
2 099 Kč
Metolius pytlíky na maglajz Chalk Bag

Chalk Bags

Naše maglajz pytlíky jsou odrazem kultury amerického lezení. Yosemite, Smith Rock, Grand Tetons – bouldering, sportovní milníky, ikonické big wally.
od 699 Kč
Metolius Eco Ball

Eco Ball

Žádné stopy magnézia na skále – je to možné? Rozhodně! Eco Ball jsme vyvinuli s organizací Access Fund, která lezecké oblasti nejen udržuje, ale také ochraňuje.
129 Kč
Smyčka Metolius Personal Anchor

Personal Anchor

Do některých smyček si sedneš jen jednou. Proto jsme tuto daisy chain ušili ze samostatných ok, z nichž každé má nosnost 22 kN. A vytvoříš z ní i super štand.
1 249 Kč
Metolius tejpka Climbing Tape

Climbing Tape

Nezbytná součást tvého lezeckého báglu – tejpka, která drží. Americké spáry ji pořádně prověřily, a tak si s ní můžeš třeba i zalepit bundu nebo opravit výfuk.
139 Kč
Vak na lano Metolius Ropemaster

Ropemaster HC

Žádný vak na lano se na světě neprodává víc než tento. Plachta ti usnadní balení, díky dvěma okům se lano nikdy nezamotá a hliníkové přezky jsou nerozbitné.
1 199 Kč
Nebuď ovce. 
Buď Metolius
Sleduj Facebook
crossmenuchevron-down